slideup

LEGATO LEGO NOVA ESPERA

Powrót Rodowód: 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION WĘGIER

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION  POLSKI

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION SŁOWACJI

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPION HISZPANII

 

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ur. 30.03.2021

 

numer rodowodu : PKR.VI-25757

numer chipa :  616093901443963

 

 

hodowca: Ewa Pilich ( PL )

właściciel: Ewa Pilich ( PL )

 

ojciec : Nemo (FR)

 

 

 

 

 

 

 

matka :Eleonore Nova Espera (PL)

CHAMPION BABY SK, JUNIOR CH SK, CH SK,

MŁODZ.CHAMPION  POLSKI,CH PL

CHAMPION  WĘGIER,

JUNIOR CAHMPION BOŚNI I HERCEGOWINY

JUNIOR CHAMPION CZECH,CH. CZ

JUNIOT CHAMPION RUMUNII

JUNIOR WORLD WINNER 2018

JUNIOR EUROPEAN WINNER 2018

EUROPEAN WINNER 2019

ZWYCIĘZCA SARAJEWA 2018

MŁ.ZWYCIĘZCA POLSKI 2018, ZW.PL 2019

 

 

 

 

                                                                                                                                              R  O  D  O  W  Ó  D   

 

 

 

 

Nemo ( FR)

 

 

Galan (FR)

Charmeur de La Vallee du Mascaret  (FR)

Pandore

Gamin de Terrier Bas (FR)

Lassie du Terrier Bas (FR)

Aubie de La Valle du Mascaret (FR)

Titeuf de Contrees de Melusine (FR)

Sirene

Victoire du Terrier Bas (FR) Sirius (FR)

Oural (FR)

Lina (FR)

Tania (FR)

Ringo  (FR)

Mina de La  Pointe de Montchaud (FR)

Jonquille du Clos de Ravel (FR) Charmeur de La Vallee du Mascaret  (FR) Pandore  (FR)

Tonkin de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Urfa de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Aubie de La Valle du Mascaret (FR)

Ringo (IT)

Penny des Graves du Rieusset (FR)

Gironde de l'Echo de la Petite Foret (FR) Baron de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Sirius (FR)

Urfa de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Belle de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Sous-Bois (FR)

Prisca ( FR)

 

 

 

 

Eleonore Nova Espera (PL)

 

 

Domino De La Vallee Du Mascaret  (FR)

C.Reno De La Vallee Du Mascaret (FR)

Pandore (FR)

Heros des Coteaux des Petits Maurices (FR)

Firmousse de la Peyrade

Asa De La Vallee Du Mascaret  (FR)

Roll (IT)

Moon

Balla De La Vallee Du Mascaret (FR) Titeuf de Contrees de Melusine (FR)

Jojo des Rocheres du Verdler (FR)

Matisse (FR)

Passion (FR)

Gamin de Terrier Bas (FR)

Lassie du Terrier Bas (FR)

Kirke Roborovski (CZ) Jasanek Roborovski  (CZ) Dalton de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Tonkin de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Urfa de l'Echo de la Petite Foret (FR)

Faience Roborovski (CZ)

Ringo (IT)

Penny des Graves du Rieusset (FR)

Baldoni Chelli (IT) Vinicio (IT)

Ringo (IT)

Moon

Rubis (IT)

Oscar del Fuoco (FR)

Olga (IT)

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

Osiągnięcia

 

 

DATA WYSTAWA MIASTO SĘDZIA KLASA OSIAGNIĘCIA INFO
             
17.02.2022 4 X CACIB Węgry Budapeszt  (HU) Orcsik Istvan (HU) Młodzieży lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior ,Zwycięzca Rasy ( BOB )
18.02.2022 4 X CACIB Węgry Budapeszt (HU) Burunkai Patricia (HU) Młodzieży lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior ,Zwycięzca Rasy ( BOB )
19.02.2022 4 X CACIB  Węgry Budapeszt (HU) Holovitz Lojos (HU) Młodzieży lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior ,Zwycięzca Rasy ( BOB )
20.02.2022 4 X CACIB  Węgry Budapeszt (CZ) Oliwer Simon Młodzieży lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior ,Zwycięzca Rasy ( BOB )
15.01.2022 VII Krajowa Wystawa Psów Brodnica Wojciech Burski Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
12.02.2022 XXV Jubileuszowa Wystawa Psów Katowice Krystyna Opara Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior  
27.05.2022 I Krajowa Wystawa Psów Mysliwskich Gniazdów Slobodan Nasteski (MK) Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
29.05.2022 Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gniazdów Stanisław Abłamowicz Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
10.06.2022 PRESIDENT CUP &WSS NITRA (SK) Burunkai Patricia (HU) Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
11.06.2022 GRAND PRIX SLOVAKIA 2022 NITRA (SK) Iva Cernohubova (CZ) Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
12.06.2022 DERBY WINNER SHOW NITRA (SK) Jursa Josef (SK) Młodziezy lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior
25.06.2022 WORLD DOG SHOW Madryt Jose Miguel Doval Sanchez (E) Młodziezy

lokata 1,ocena doskonała Najlepszy Junior  Junior World Winner

JUNIOR WORLD WINNER 2020

03.07.2022 II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Wisła Piotr Król (PL) Pośrednia

lokata 1,ocena doskonała CAC res CACIB

24.07.2022 VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Częstochowa Viera Staviarska ( PL) Pośrednia

lokata 1,ocena doskonała CAC res CACIB

             

Zdjęcia

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs