slideup

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - POZNAŃ 2016 Z dnia 30 października 2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu to jedyna możliwość rywalizacji o tytuł Zwycięzcy Polski oraz Młodzieżowego Zwycięzcy Polski.

30.10.2016 w Poznaniu to był nasz dzień !......... polski.......porcelanowy.

Jestem dumna.........bardzo dumna........... - polskie porcelanki zaprezentowały się perfekcyjnie.

My pojechaliśmy w standardowym składzie - Kirke, Poetica, Bono." Rodzinną ekipę " uzupełniła siostra naszego BONO - Bella ( śliczna dziewczynka z miotu B - obecnie w rękach Moniki Melnickiej ).

Chociaż nieśmiała i jeszcze mało obyta z ringiem, to właśnie Bella z wdziękiem i  szlachetnością w rywalizacji suk  pokonała konkurencję otrzymując zaszczytny tytuł MŁODZIEŻOWEGO ZWYCIĘZCY POLSKI .

Wśród psów tytuł ten został przyznany naszemu BONO NOVA ESPERA ( więc sukces pozostał w rodzinie :) :) :)  ).

Z kolei w klasie championów Kirke w pięknym stylu ( czyli jak zwykle z gracją i elegancją ) wywalczyła zwycięstwo  z niemniej piękną suczką z Finlandii, ale w walce o tytuł ZWYCIĘZCY POLSKI musiała uznać wyższość swojej przyjaciółki POETICI, która nie tylko otrzymała tytuł Zwycięzcy Polski , ale również CAC, CACIB, BOS.

Uzasadnieniem takiej decyzji sędziego niech będzie  otrzymany opis ; " doskonały typ, wyraz, harmonijna sylwetka, prawidłowe kątowanie, wzorcowa szata ".

BOB przypadł jedynemu mężczyźnie w porcelanowej rywalizacji - BONO Nova Espera.

 

Zdjęcia z wystawy 

              

Powrót

„Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż siebie samego.” - J. Billangs